Navštivte kategorii Black Friday :)

REDCON1 BIG NOISE 315G

Akce Novinka Tip
Značka: Redcon1
969 Kč –15 %
REDCON1 BIG NOISE 315G
969 Kč –15 % 828 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.8.2021 6.8.2021 6.8.2021 6.8.2021 6.8.2021 Zvolte variantu

Nová extrémně silná předtréninková pumpa.

  • Extrémní nárůst energie
  • Maximální zvýšení fyzické síly
  • dlouhodobý účinek
  • Masivní nárůst svalové hmoty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je určen pro jednotlivce, kteří vyžadují stimulanty s vyšší účinností na maximalizaci výkonu, energie a zvýšení síly během tréninku. 

 

Tento doplněk vám umožní dělat dlouhé a intenzivní cvičení, aniž jste se cítili unavení. Vzhledem k velmi silný energizující účinek se přípravek doporučuje k použití během ranních tréninků, protože výbušná dávka látky skutečně působí na nohy. Twistedova akce se cítí dlouho po tréninku, podporuje duševní námahu v práci nebo ve škole, takže káva nebo energie se stává zbytečnou.

Upozornení:

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.