Navštivte kategorii Black Friday :)

Spalovače tuků skutečně dokážou urychlit úbytek tuků

Spalovače tuků skutečně dokážou urychlit úbytek tuku, ale jen za předpokladu, že je člověk aktivní. Kdyby totiž existoval způsob, jak zhubnout bez námahy, nebylo by tolik obézních lidí. Jenže i kdyby to šlo, tělo by se stejně deformovalo, protože by nám chyběla kondice a také svalová hmota, která dává tělu tvar.

Abychom dokázali zhubnout, musíme více energie vydat než přijmout. Z počátku si musíme spočítat příjem a výdej energie, ale jakmile budeme zkušenější, bude už každý přesně vědět, co jeho tělo potřebuje pro zachování sportovní postavy. 

hubnuti, fatburner, spalovac

Existuje mnoho různých řešení na hubnutí.

Patří sem nejrůznější tabletky, léky a přírodní doplňky atd.

Říká se, že pomáhají hubnout nebo alespoň usnadňují hubnutí v kombinaci s jinými metodami.

Mají sklon pracovat prostřednictvím jednoho nebo více z těchto mechanismů:

  1. Snížit chuť k jídlu , abyste se cítili více plní, abyste  jedli  méně kalorií
  2. Snižit absorpci výživných látek, jako je tuk, díky čemuž budete  přijímat  méně kalorií
  3. Zvýšit spalování tuků , díky čemuž  spálíte  více kalorií.

Jsou spalovače tuků naprosto bezpečné?

I když je většina spalovačů tuků bezpečná, ne všechny jsou si stejně bezpečné.

Spalovač tuků se stává "nebezpečným", když obsahuje příliš mnoho kofeinu nebo jiných méně zkoumaných složek, které mohou zvýšit váš srdeční rytmus a krevní tlak nebo interagovat s léky.

Pokud však už máte srdeční onemocnění, užíváte nějaké léky na lékařský předpis nebo máte "pocit, že něco není v pořádku" - pak vám doporučujeme promluvit se svým lékařem dříve, než nějaký z těchto spalovačů užijete.

V posledních letech se na trh dostávají stále nové a nové výrobky. Jedná se o oblíbené výživové  doplňky sportovce , ale i lidí snažících se o  redukci hmotnosti . Tyto produkty zvyšují přirozený tělesný metabolismus.

Název může mylně nabádat k úsudku, že spalovače tuků fungují tak, že spalují samotný tuk, ale není to pravda. Ve skutečnosti pouze  zvyšují přirozenou schopnost těla spalovat tuky . Nemohou nahradit pestrou stravu a cvičební plán. Do doplňků na spalování tuků investujte pouze v případě, že jejich víte používat správně.

V tomto článku jsme pro vás připravili  přehled toho nejlepšího , co v dnešní době trh v oblasti spalování tuků nabízí. Kromě toho, že vám poradíme jak vybrat ten správný spalovač tuku pro váš organismus, vám představíme i  jeden z nejlepších produktů  na tomto trhu.

Chtěli bychom Vám představit produkt BLACK MAMBA ORIGINAL od Innovative Laboratories , který se skládá ze složek, které  odbourávají tuk v těle velmi rychle a je efektivní a výkonný. Podporuje spalování tuků na nové extrémní a maximální úrovni. Patří mezi tzv USA spalovače, které nejsou určeny pro začátečníky v užívání produktů tohoto druhu. Je určen pouze pro zdravé a dospělé osoby a není určen pro lidi kteří užívají léky, mají kardiovaskulární onemocnění, také není určen pro těhotné a kojící ženy. Před užíváním tohoto produktu byste se měli poradit se svým lékařem. 

Innovative-laboratories-black-mamba-90-kapsul-usa-original, USA spalovc

Black Mamba originál je jedním z  nejsilnějších a nejúčinnějších spalovačů  tuků na světě. Black Mamba original útočí na tělo "s instinktem zabijáka" (až do hloubky), aby zničil tuk. Jde o spalovač tuků v pravém slova smyslu. Pokud hledáte účinný spalovač tuků, Black Mamba original je nejlepším kandidátem.

Co se týče dávkování, tak začněte užívat 1 kapsli ráno abyste zjistili toleranci produktu na Váš organismus. Pokud se Vám 1 kapsle po prvním týdnu bude zdát málo, můžete přidat 1 kapsli 1 hodinu před tréninkem nebo v netréninkový den 1 kapsli odpoledne. Po 18:00 hodině a před spaním už  neužívat . Maximální denní dávka jsou 2 kapsle. Mezi jednotlivými dávkami nechte rozestup alespon 6-8 hodin.

Kromě skvělých výsledků při hubnutí a spalování tuků tento spalovač  potlačuje chuť k jídlu . Produkt se skládá z látek, které vám  zvýší energii . 

Jak vybrat spalovač tuků? 

Spalovac tuku , chudnuti

Výběr spalovače tuků  netřeba brát na lehkou váhu , a dříve než se rozhodnete koupit si spalovač, který vám někdo doporučil, měli byste si ujasnit  několik zásadních otázek .

Co očekáváte od spalovače tuků?

Na trhu existuje mnoho druhů spalovačů a každý z nich má kromě spalování tuků i další účinky. Proto je třeba zamyslet se nad tím, jaká je vaše priorita. Chcete  více energie, potlačit chuť k jídlu,  nebo  zvýšit rychlost metabolismu  a tím  spalovat více kalorií?  Dnešní spalovače kombinují několik ingrediencí, aby zastrešili několik oblastí.

Jste citlivý na kofein nebo stimulanty?

Netřeba zapomínat na to, že mnoho spalovačů obsahuje  kofein nebo jiný stimulant , který  zvýší hladinu energie v těle . Pokud však víte, že po vypití byť jen jednoho šálku kávy se budete večer v posteli přehazovat, měli byste sáhnout po spalovači  bez stimulantů .

Užíváte nějaké léky?

Pokud ano, měli byste se   poradit se svým lékařem  ještě předtím, než se pustíte do hubnutí, a to zejména v případě, pokud jste se rozhodli pro podporu ve formě spalovače. Je to důležité, pokud  užíváte léky  například  na srdce a tlak,  nebo kvůli interakci se stimulanty.

Spalovače tuků na základě formy užívání

Následně můžeme přejít k dalšímu kroku, a tím je výběr způsobu užívání spalovače. Užívat jej můžeme ve  třech základních formách: práškové spalovače, tekuté spalovače nebo spalovač ve formě kapslí . Je jen na vás, která forma vám nejvíce vyhovuje.

Práškové spalovače

Má  jednoduché dávkování  a jeho množství si umíte upravit podle potřeb. Jeho největší výhodou je, že  začíná účinkovat rychleji , a proto ho většina lidí užívá hned ráno. Některé práškové spalovače jsou  obohaceny o aminokyseliny , které udržují vaše svaly při hubnutí.

například: Wxn Labs Skull Burner

Spalovač ve formě kapslí

Trvá sice o několik minut  déle , dokud vás nakopne, ale o to  déle účinkuje . To oceníte zejména tehdy, pokud je vaším cílem potlačení hladu. Existují stovky různých druhů spalovačů ve formě kapslí, takže si budete mít z čeho vybírat. Jeho  užívání je nejjednodušší , kdykoliv a kdekoliv.

například: HIMALAYA AYURSLIM 60 TOBOLEK

Tekuté spalovače

Tato forma je  cenově výhodná , a navíc se jednoduše dávkuje. Vstřebává se velmi rychle  a povětšinou se nachází ve formě L-karnitinu v různých příchutích.

například: Redcon1 Basic Training Liquid L Carnitine 1500mg nebo Rich Piana 5% Nutrition Liquid Carnitine 473ml

Spalovače tuků na základě účinků a látek:

Termogenní spalovače tuků

Termogenní  nebo termo spalovače jsou  nejúčinnějšími  spalovači tuku . Zvyšují tělesnou teplotu , a tím i  rychlost metabolismu  a tepové frekvence. Tělo se zahraje a následně začne využívat energii z tukových zásob, a tím redukuje tuk. Kromě zvýšení hladiny energie může dojít ik  bušení srdce , a to proto, že jejich  základní složkou jsou stimulanty , (kofein, synefrin, e-f-e-d-r-i-n).

Komplexní spalovače tuků

Jak už možná z názvu vyčíst, komplexní spalovače  obsahují několik složek  a zahrnují nestimulační látky, jako L-Karnitin, CLA, HCA a chrom, ale mohou obsahovat   stimulační látky , jako kofein, synefrin či zelený čaj. Navíc často jsou  doplněny o vitamíny a magnézium .

Využívají všechny plusy, které poskytují složky v nich obsažené, a které  se osvědčily při spalování tuků ,  redukci tukových zásob  a rýsování postavy.

Spalovače na bázi L-Karnitinu

Patří mezi  nejpopulárnější spalovače . Jsou na bázi L-karnitinu, životně důležité a tělu přirozené látce, jejímž úkolem je  transportovat mastné kyseliny  do energetických zdrojů v buňkách, a ty je následně přeměňují na energii. Díky tomu tělo získává energii z tuků a  účinně spaluje nadbytečné tuky . 

Spalovače na bázi CLA a HCA

Zkratka  CLA  označuje  konjuhovanú kyselinu linoleonovú , která se osvědčila při  snižování tělesné hmotnosti , a zároveň na  zvyšování svalové hmoty .

HCA  zas označuje  kyselinu hydroxycitrónovou  a její nejpodstatnější výhodou je to, že  zpomaluje přeměnu sacharidů  na tuky , a zároveň  snižuje chuť k jídlu . HCA brání ukládání tuků, a obdobně jako CLA, chrání svalovou hmotu před jejím ubýváním ve fázi rýsování. 

Spalovače na bázi kofeinu

Tyto spalovače mají  stimulační účinky , a to znamená, že  zvyšují aktivitu , a tím i  energetický výdej . Ocení je hlavně sportovci v obdobích rýsování a diety, která může způsobovat nedostatek energie na trénink. Kromě toho, že vás kofein skvěle nabudí, spálíte i další energii a tuk.

Podporují spalování tuků, zrychlují metabolismus, zvyšují výkon .

Spalovače jako blokátory

Do této skupiny řadíme  blokátory sacharidů, tuků a kortizolu . Blokátory sacharidů fungují na principu prevence a oddalování vstřebávání  sacharidů v trávicím traktu . V podstatě inhibují enzymy potřebné k rozkládání sacharidů  na cukry . Většinou obsahují extrakt z bílé fazole.

Blokátory tuků  fungují na podobném principu, avšak jejich hlavní složkou je nejčastěji chitosan, který  váže tuky  av podstatě jejich  přenese trávicím traktem dříve , než se stihnou přeměnit na tukové zásoby.

Pokud je člověk v nadměrném stresu, je přetrénování, trpí nedostatkem spánku nebo konzumuje velké množství jednoduchých cukrů, dochází k  tvorbě kortizolu . To má za následek  ukládání tuků zejména v oblasti břicha . Tyto produkty obvykle obsahují chrom, kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z guarany, L-karnitin, a mnoho dalších složek.