Navštivte kategorii Black Friday :)

BRAWN NUTRITION VENOM 400G

Akce Novinka Tip
1 370 Kč –35 %
BRAWN NUTRITION VENOM 400G
1 370 Kč –35 % 890 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.8.2021 6.8.2021 6.8.2021 Zvolte variantu
  • 4 skupiny nejlepších účinných látek
  • Vynikající svalová pumpa
  • Rychlý nárůst síly a vytrvalosti
  • Necítíte se unavený
  • Zvyšuje úroveň aerobní kondice
  • vynikající koncentrace
  • Špičkové stimulanty s enormní silou
  • vynikající chuť

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brawn Venom  je komplexní doplněk před tréninkem, který poskytuje zvýšenou úroveň energie, soustředění a vytrvalosti během tréninku.

Pumpa, výkon a výkon  - tato směs účinně zvyšuje cvičební kapacitu a umožňuje dosažení účinku tréninkového čerpadla. Obsahuje  L- citrulin  a   Vaso-6 ™,  které jsou zodpovědné za zintenzivnění produkce vazodilatačního oxidu dusnatého. Betain  a   taurin  regulují objem nitrobuněčných tekutin a zajišťují správné fungování svalů, zatímco  draslík  zesiluje svalovou pumpu.

Focus & Notropic  - obsahuje neurotransmiterů prekurzory jako  N-acetyl- L-tyrosin  a   CDP cholin  , které se podílejí na produkci dopaminu a acetylcholinu. Tyto neurotransmitery umožňují udržování zaměření a koncentrace a jsou také zapojeny do koordinace pohybového aparátu. Huperzín A  omezuje rozklad neurotransmiterů, zejména acetylcholinu, zatímco  Roseroot  (  Rhodiola rosea  ) snižuje únavu a zlepšuje náladu.

Energy & Drive  - poskytuje rychlé zvýšení energie a účinně odstraňuje únavu. Směs poskytuje  kofein  a   metyllliberín  (Dynamine ™), které jako purinové alkaloidy významně zvyšují hladiny katecholaminů a stimulují nervový systém. Ořech  (  Juglans regia  ) obsahuje oktodrin, který také zvyšuje hladinu dopaminu a noradrenalinu. Hordenín je  zase inhibitor monoaminooxidázy B (MAOB), který pomáhá zvyšovat hladinu katecholaminů a prodlužuje dobu jejich působení.

Absorpce  - přidání extraktu černého pepře standardizovaného na 95% piperínu (  Bioperine®  ) zajišťuje dobrou biologickou dostupnost účinných látek, Piperin zintenzivňuje průtok krve do trávicího systému a zvyšuje produkci žaludeční kyseliny, což usnadňuje lepší absorpci obsažených složek v doplňku.

Produkt také obsahuje  vitamin C  , který má silný antioxidační potenciál, čímž podporuje neutralizaci volných kyslíkových radikálů a pomáhá udržovat správnou strukturu kloubní chrupavky a kostí.

Stručně řečeno,  Brawn Venom  je komplexní doplněk před tréninkem, který podporuje fyzickou a psychofyzickou účinnost a umožňuje dosažení účinku tréninkové pumpy.

Varování:

 Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno jen pro zdravé osoby.