Navštivte kategorii Black Friday :)

Dark Labs Mk-677 60 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: Dark Labs
1 390 Kč –21 %
Dark Labs Mk-677 60 kapslí
1 390 Kč –21 % 1 100 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balení: 60 cps x 10 mg

Ibutamoren, MK-677

zvýšení apetitu a hladiny RH  

Doporučené dávkování:

při první zkušenosti = 10 až 30 mg

-denná dávka se zvykne užít celá najednou před spaním

zkušení uživatelé = 30 až 50 mg

-denná dávka se zvykne rozdělit na 2 x (rano + večer)

profi uživatelé = 50 a více mg denně

-denná dávka se zvykne rozdělit na 2 až 3 x (ráno + odpoledne + večer, nebo jen ráno + večer)

Počet kapslí v baleni: 45 kapslí x 25 mg    

Ibutamoren MK677

Je silným perorálně účinným lékem, který zvyšuje sekreci RH, napodobuje stimulační účinek endogenního hormonu = ghrelinu. Studiemi je jasně prokázáno, že zvyšuje uvolňování a dokáže dlouhodobě zvýšit hladiny některých hormonů včetně RH nebo i IGF-1, dokonce bez vlivu na kortizol. V dnešní době je tento lék stále ve fázi studií s plánem léčby u lidí s nízkými hladinami těchto spomínaních hormonů u starých lidí ale iu dětí. Stejně také dokáže měnit pozitivním směrem metabolismus tuku, čímž by mohl pomoci při léčbě obezity.

pozitivní účinky

-zvyšuje hladinu RH (např. dávka 25 mg denně již během 7 dní dokáže zvýšit hladinu RH v průměru o 22,1 ug / L, tato hladina nebyla nijak ovlivněna hladověním, prostě nenastal rozdíl mezi skupinou která hladověla a skupinou, která se normálně stravovala, obě měly shodně zvýšenou hladinu RH při stejných dávkách)

-zvyšuje hladinu IGF-1 (některé studie prokazují i ​​zvýšení IGF-1 o cca 60% v prvním měsíci, následně se už hladina IGF-1 nijak výrazně nezvyšlovala, po 12 měsících její zvýšení se vykazovalo hodnotu cca 70%)

-nárůst svalové hmoty a mírně také zvyšuje svalovou sílu nával energie

-urychlená regenerace

-zvyšuje se prokrvení svalů

-celodenní zvýšení žilnatosti

-nemění hladinu kortizolu, nebo jen velmi mírně během prvních 5-15 dnů užívání

-zlepšuje kvalitu spánku a přináší pozitivní nabuzení během dne

-zvyšuje chuť k jídlu a proto není vhodný do diet (v nižších dávkách, ale ve vyšších dávkách se pocit hladu ztrácí)

-má prospěšné účinky na kvalitu kůže, zlepšuje její elasticitu, celkově vypadá mladší

 

-Většina uživatelů zpočátku popisuje nesmírného pocit nabuzení a nízké potřeby spánku, po čase se to upraví a začnou se projevovat jeho účinky prohlubující kvalitu spánku. Tento efekt mnozí využívají v cyklech, kdy měli problémy se spánkem, po nasazení Ibutamorenu se jejich spánek zlepšil na tolik, že většina z nich mělo vynikající a hluboký spánek, dokonce začali mít znovu sny, které si i dlouho po probuzení pamatovali. Efekt zlepšeného spánku nastává tak po cca 2 týdnech užívání, zpočátku převládá většinou přesný opak, kdy přicházejí problémy se spánkem, lidé mají prostě problém usnout. -Je zajímavé také sledovat výpovědi některých lidí, kteří ukončili užívání Ibutamorenu předčasně právě kvůli extrémnímu hladu, který byl doslova nesnesitelný -Další zajímavostí je, že ti, kteří Ibutamoren užívali se shodli na tom, že jejich trávení bylo mnoho rychlejší a proto potřeba vyprádzňovania byla častější než obvikle. Nešlo ale o žádné průjmu ani nic nepříjemného, ​​prostě jen se zvýšila potřeba vyprádzňovania se.

Dávkování a způsob užívání

-Vlastnosti tohoto přípravku jej předurčují k užívání do objemových cyklů nebo jako most po objemových cyklech s cílem udržení svalové hmoty. Také je možné jej užívat v nižších dávkách v PCT.

-Jeho plný účinek nastává po cca 8-14 dnech od začátku užívání, během tohoto období hladina RH a IGF-1 prudce stoupá, po cca 10-14 dnech už hladina RH či IGF-1 stoupá jen velmi mírně. Na zčiatku tohoto profilu jsem uvedl, že half-life tohoto přípravku je 24 hodin a proto se denní dávka užívá většinou celá najednou, ale kdy? Vždy cca 30 minut před spaním. Ale pokud jsou davky výše, je lepší ji rozdělit na 2 - 3 x denně.

-Zneužívaná dávka se pohybuje od 10 do 50 mg denně, praxe ukazuje, že dávky vyšší než + - 30 mg již výrazneší efekt nepřinášejí, bude to pravděpodobně strop maximálního přínosu Ibutamorenu, je jasné, že vyšší dávka musí o něco málo zvýšit i pozitiva, ale už ve větší míře prohloubí negativa, za strop denní dávky se považuje + - 75 mg denně:

při první zkušenosti = 10 až 30 mg -denná dávka se zvykne užít celá najednou před spaním

zkušení uživatelé = 30 až 50 mg -denná dávka se zvykne rozdělit na 2 x (rano + večer)

profi uživatelé = 50 a více mg denně
-denná dávka se zvykne rozdělit na 2 až 3 x (ráno + odpoledne + večer, nebo jen ráno + večer)

-Je velmi oblíbeným v PCT s Cílem udržení přírůstku, má Skuteč ohromné ​​využití v tomto směru, protože hladina RH a IGF-1 v PCT zvykne klesat, nemluvně o poklesu nálady, sníženo regeneraci a podobně. Ibutamoren v dávce 10 až 15 mg v PCT dokáže přinese velmi pozitivní efekt. -Pokud se užívá Během objemového cyklu s Cílem zvýšit chuť k jídlu, postačí denní dávka 10 až 20 mg, je samozřejmě třeba chvíli počkat na tento efekt, ale po 2 týdnech musí být návaly hladu zjevná, pokud nejsou, dávku je možné zvýšit.

 

 

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.