Navštivte kategorii Black Friday :)

FinaFlex Stimul8 180 g

Akce Novinka Tip
Značka: FinaFlex
980 Kč –22 %
FinaFlex Stimul8 180 g
980 Kč –22 % 760 Kč
Vyprodáno
Varianta
Můžeme doručit do:
22.9.2021

STIMUL8 je vyroben s přísadami určenými na posun tréninku na další úroveň. STIMUL8 zapojuje tělo do stavu extrémní termogeneze, podporuje spalování tuků a zároveň podporuje zachování a růst svalové hmoty. Zažijete cvičení s bezkonkurenční energií a mimořádným zážitkem vytrvalosti, síly a moci poháněný Beta alaninem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

STIMUL8 je vyroben s přísadami určenými na posun tréninku na další úroveň.

STIMUL8 zapojuje tělo do stavu extrémní termogeneze, podporuje spalování tuků a zároveň podporuje zachování a růst svalové hmoty. Zažijete cvičení s bezkonkurenční energií a mimořádným zážitkem vytrvalosti, síly a moci poháněný Beta alaninem Cvičení s bezkonkurenční energií!

  • Zvýšení a zachování svalové hmoty!
  • Posouvá trénink na další úroveň!
  • Spalování tukové tkáně!
  • Vytrvalost, síla, moc!
  • Stimul8 je výrobek, který přináší extrémní výsledky!

Stimul8 obsahuje přísady určené na posun tréninku na další úroveň.

Stimul8 umožňuje uživatelům zažít jedinečnou energii a zároveň zažívat zvýšenou vytrvalost, sílu a moc. Stimul8 obsahuje inhibitor Irisinxd ™ - směs exotických stimulantů N-Coumaroyldopamine v kombinaci s nejúčinnějším COMT (katechol-O-methyl-transferázy), aby zvýšil biologickou dostupnost a celkovou účinnost N -Coumaroyldopamine v těle.

Je možné spalovat tuk při zachování a zvýšení svalové hmoty?

Se Stimul8 zní odpověď ano!

Beta-alanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, bylo zjištěno její velké množství výhod jako doplněk pro sportovní výkon. Beta-Alanin je účinný při zvyšování vytrvalosti a síle. STIMUL8 obsahuje významnou dávku Beta alaninu v jedné porci, což uživatelům umožňuje zažít úžasnou sílu a sportovní výkon. Nedávné studie v roce 2013 i nadále zpevnit Beta alanin jako neuvěřitelně robustní sportovní výživy složky.

Doporučené dávkování: 1/2 odměrky 20-30 minut před tréninkem.

počet dávek v balení: 30

Upozornění:

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 21 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.