11 OXO German Pharmaceuticals 60 kapslí

Kód: 488
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
1 017 Kč –20 %
11 oxo 500x
1 017 Kč –20 % 813 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro zkušené uživatele, kteří se snaží získat co nejvíce extrémních zisků ze svých cyklů, 11-OXO je perfektní prohormon, který se dá skládat spolu s jakýmkoli jiným výrobkem v řadě German Pharmaceuticals, zatímco noví uživatelé mohou vykonávat své první kroky s prohormon spuštěním 11 - OXO samostatný, což z něj činí jeden z nejuniverzálnějších produktů, které nabízíme.

Některé klíčové rysy 11-OXO, i když mírná sloučenina, která se má používat samostatně, jsou její schopnostmi při získávání svalové hmoty díky jejím androgenním vlastnostem, protože se přeměňují na 11-ketotestosterón a ztráta tuku prostřednictvím inhibice enzymu nazývaného 11beta-hydroxysteroidů dehydrogenázou typu 1 redukují hladiny kortizolu. To z něj dělá oblíbený zásobník pro kulturisty.

Co očekávat:

 -Snižuje hladiny kortizolu

 -Zvyšuje ztrátu tuku

 Suché, libové zisky a pevnost

- Aktivuje režim sexu

- Málo / žádné vedlejší účinky


 Jako Dávkovat:  Ideální dávkování je 1 kapsle 2x denně.

Pre koho nie je produkt určený ?

Odporúča sa, aby ženy a osoby mladšie ako 21 rokov tento produkt  neužívali, a to ani z mnohých dôvodov súvisiacich s prirodzenou produkciou hormónov a nežiaducimi fyzickými vedľajšími účinkami.

počas cyklu odporúčame užívat produkt na  podporu pečene, aby sa zabezpečilo optimálne zdravie pečene.Počas užívania sa odporúča zvýšiť príjem tekutín, neužívať alkohol. 

Po cykle je potrebné užiť PCT.

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely.