GERMAN PHARMACEUTICALS HALODROL 60 kapslí

Kód: 365
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
1 147 Kč –24 %
halo drol new
1 147 Kč –24 % 867 Kč
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
21.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový HALODROL od German Pharmaceuticals  

složení:

3-beta-hydroxyetioallocholan-17-one (stanodrol) 150mg  
 5a-hydroxy laxogenin (laxogenin)  25mg

 

Stanodrol

Stanodrol je sama o sobě přirozeně se vyskytující metabolit testosteronu DHT (dihydrotestosteron). Užíváním tohoto produktu můžete očekávat tvrdou svalovou hmotu, zvýšenou tréninkovou agresi s pozitivním vlivem na libido. Stanodrol jako sloučenina, která vzniká v těle dvoufázovým procesem přeměny na testosteron, to znamená, to znamená že ve spojení dalších látek jako Trenavar nebo Halodrol dosáhnete velké přírůstky suchých tvrdých svalů. Stanodrol je vyroben tak, aby svalové přírůstky byly dlouhodobé a přetrvaly i po vysazení.

Laxogenin

5a-hydroxy Laxogenin byl ve světě sportu objeven v roce 1996 a je dokázáno, že má anabolicko / androgenní poměr podobný jako anabolický steroid Anavar ale bez vedlejších účinků na zdraví člověka. Sportovci, kteří 5a-hydroxy Laxogenin ve svých přípravách aplikovali tvrdí, že zvyšuje svalovou tvrdost už do pěti dnech a velikost svalové hmoty již do 3 - 4 týdnů. Látka laxogenín je hormon rostlinného původu, který byl synteticky izolován z odnoží Smilax sieboldii. Smilax sieboldii - je rostlina, pocházející ze Střední Ameriky, Číny a Japonska, kde se již léta používá v tradiční medicíně na zvýšení vitality a sexuální potence, také příznivě působí na mužský hormonální systém, zejména na tvorbu testosteronu, progesteronu a výrazně podporuje anabolické a metabolické procesy lidského těla. Významný je i fakt, že působí detoxikačně na organismus a zlepšuje vitalitu jater. Obsahuje steroidní saponiny a fytosteroly.

V dostupných materiálech se dozvídáme, že představuje jediný produkt, který zaručeně zvětšuje svalovou hmotu, a to bez steroidního vlivu a není identifikovatelný v dopingových testech. Vědecké studie potvrdily, že díky laxogenínu se zvýšila syntéza proteinů až o 200%. Udržuje hladinu kortizolu v normě, pomáhá kontrolovat hladinu glukózy v krvi a zvyšuje funkci štítné žlázy. Laxogenín zařazujeme do kategorie brassinosteroidy. Brassinosteroidy nebo také BR tvoří skupinu 40 různých steroidů, které jsou výhradně syntetizovány z rostlin. I když studie této specifické kategorie rostlin jsou omezené, tyto rostliny mají velký potenciál a jsou příslibem do budoucna pro všechny, kteří mají cíl budovat svalovou hmotu.

Benefity užívání Laxogenínu:

-Vyvolává anabolický stav organismu = růst svalové hmoty
-Zvyšuje syntézu bílkovin
-Zlepšuje sportovní výkon
-Podporuje spalování tuku
-Bez negativních vedlejších účinků!

Po cyklu doporučujeme užít PCT (CLOMADEX od PURE LABS

Využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS a prohormony nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům, stejně jako peptidy. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.