German Pharmaceuticals M-drol 60 kapslí

Kód: 356
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: German Pharma
789 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.10.2020
M-drol přináší obrovské svalové a silové zisky
 
 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

German Pharmaceuticals vzala soupeře a použila technologii Azin bond, připojila k ní jinou molekulu Superdrolu a vytvořila verzi M-drolí! Tento krok umožňuje M-drolí časem uvolňovat prohormon, který umožňuje, aby v průběhu delšího období pronikl do těla a zvyšuje váš anabolický stav na úroveň, kterou jste předtím nikdy nedosáhly! To vám přináší obrovské zisky ve velikosti, síle, zvýšené vaskulární a plnosti svalů bez zadržování vody! Vedlejší účinky Protože M-drolí používá technologii časového uvolňování, játra šetří před velkým zatížením, které běžně vytváří normální Superdry. Klinické studie ukázaly, že German Pharmaceuticals M-drolí má malý nebo žádný vliv na jaterní enzymy. Tatáž technologie snižuje riziko, že vaše tělo přirozeně vypne produkci testosteronu.

Dávkování Mdrol by měl cyklovat 4-6 týdnů. Většina uživatelů by měla začít s 2 tobolkami, zkušení uživatelé mohou užívat max. 3 kapsle denně

 

Využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS a prohormony nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům, stejně jako peptidy. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.