Navštivte kategorii Black Friday :)

Innovative Labs HellFire ORIGINAL USA 90 kapslí

Akce Novinka Tip
1 079 Kč –12 %
Innovative Labs HellFire ORIGINAL USA 90 kapslí
1 079 Kč –12 % 949 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

 

Originální USA Verze

Originální spalovač od firmy innovative labs Hell Fire®, je bezpochyby jedním z nejžhavějších a nejintenzivnějších zdrojů energie na trhu. Zatímco jiné spalovače vyžadují, abyste užívali 3 až 4 pilulky, abyste cítili dokonce mírný účinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hell Fire® je špičkou amerického trhu v oblasti spalovačů tuků. Složení Hell Fire je obohaceno o formuli Eph extrakt obsahem 150mg na kapsli. První výsledky jsou patrné již po prvním týdnu užívání produktu.
 
Produkt Hell Fire® vyhledávají nejen profesionální sportovci ale i lidé držící dietu s hlavním cílem zhubnout. Nebojte se ho vyzkoušet iv případě, že vám jiné tablety na hubnutí dosud nepřinesly kýžený výsledek.
 
Co jsou tablety Hellfire EPH 150?
 
Tablety Hellfire jsou zaměřeny přímo na Váš metabolismus. Spouštějí přirozenou aktivitu těla, spalují tuky, což umožňuje vidět výsledky dříve, než byste čekali. Spalovač tuků Hellfire je jiný než ostatní výrobky. Kombinací přírodních ingrediencí jsou tablety cílené na nejproblémovější části vašeho těla. 150 mg bezvodého kofeinu dodá tělu množství energie, urychlí metabolismus a přispěje k rychlejšímu spalování tuků. Tablety účinkují i ​​když právě nevykonáváte žádnou fyzickou aktivitu. Určené jsou nejen pro začátečníky ale výrazně obohacují i ​​profesionálních atletů a kulturistů, kteří potřebují rychle shodit přebytečná kila.
 
 
Produkt Hell Fire® 150 Vás povzbudí a budete se cítit skvěle. Držení rozličných diet lidí unavuje a cítí se při tom slabí a pomalí. 150 mg výtažku Eph extraktu a 150 mg bezvodého kofeinu Vám dodá energii, kterou při hubnutí potřebujete.
 
Se svou výkonnou směsí ingrediencí mohou uživatelé tablet Hellfire EPH 150 vidět výsledky dříve, než by čekali. Se správnou stravou a pravidelným pohybem vám tablety pomohou maximalizovat Vaši snahu.
 
Balení: 90 kapslí

Dávkování:
Jako doplněk výživy užívejte jednu tobolku po snídani. Neužívejte více než 3 tobolky denně. Neužívejte více než 8 týdnů.
 
 

Výhody:

-extrémně účinné spalování tuků
-zvyšuje bdělost a zaostření
-podporuje euforický pocit
-reguluje chuť k jídlu
-dodává dlouhodobý příval energie
 
 

Upozornění:

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Nekombinujte  produkt s alkoholem, léky nebo drogami.