Navštivte kategorii Black Friday :)

INSANE LABZ PSYCHOTIC BLACK 220G

Akce Novinka Tip
Značka: Insane Labz
640 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.8.2021 6.8.2021 Zvolte variantu

Nejnovější přírůstek do rodiny predtréningoviek Psychotic z dílny Insane Labz. Stimul před tréninkem je sice mírnější, ale zaúčinkuje rychle a trvá jen po dobu tréninku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychotic Black je nejnovější přírůstek do rodiny predtréningoviek Psychotic z dílny Insane Labz. Složení je jednoduché a funkční, přesně tak, jak se od Psychotic očekává - účinnou směs tvoří například kreatin, beta alanin, taurin či tyrosin, které jsou doplněny o tři formy kofeinu. Přestože je stimul predtrénigovky mírnější - zaúčinkuje stejně rychle a trvá jen po dobu tréninku. Zároveň poskytne extrémní sílu, výdrž i soustředění.

Výhody produktu:

  • menší dávka kofeinu, avšak se zárukou stejné účinnosti
  • 3 formy kofeinu
  • obsahuje patentovanou směs AMPiberry® pro vyšší účinnost a vstřebatelnost složek

Co mohu očekávat?

  • rychlý zásah energie, ale jen po dobu trvání tréninku
  • extrémně soustředění
  • svalová síla i výdrž

Nutriční informace

  • Velikost porce: 1 odměrka (6,3g)
  • Porcí v balení: 35

 

Psychotic Black Blend

4,7g
Creatine Monohydrate, Beta-Alanin, Taurine, L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, AMPiberry® (Juniperus comunis) (berry), Di-Caffeine Malate, Caffeine Citrate.

 

Složky / Jiné přísady: Citric Acid, Natural & Artificial Flavouring, Silica, Sucralose, Calcium silici, FD & C Red # 40.

DÁVKOVÁNÍ

Smíchej 1-2 dávky s 200-300ml vody. Užij 30 minut před tréninkem. Neužívaj více než 2 dávky denně. Poslední dávku užij minimálně 4 hodiny před předpokládaným časem spánku.

Varování

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.