Navštivte kategorii Black Friday :)

Insane Labz Psychotic Diablo 60 kapsli

Akce Novinka Tip
Značka: Insane Labz
1 090 Kč –18 %
Insane Labz Psychoti diablo spalovac tuku
1 090 Kč –18 % 890 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

Psychotic Diablo je zcela nový spalovač tuků přímo z azylového ohně.

Patří mezi termogenní spalovače.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychotic Diablo je tak silní a tak intenzivní, že budete muset konzumovat pouze 1 kapsuli denně. Byl navržen tak aby se zaměřil na břišní tuk. Cílem tohto spalovače je viscerální tuk, se kterým si poradí levá zadní.

Psychotický DIABLO, nejsilnější spalovač tuků, jaký kdy Mad Chemist vytvořil, zanechá vaše tukové buňky spálené. Díky nejsilnějším přísadám na spalování tuků, které lidé znají, jako jsou Grains of Paradise, Theobromine a Dandelion Root, posouvá Psychotic DIABLO hranice toho, čeho mohou spalovače tuků dosáhnout, a zanechává po sobě jen popel.

Upozornění:

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Nekombinujte  produkt s alkoholem, léky nebo drogami.