Navštivte kategorii Black Friday :)

Nutrex Vitrix 90 kapslí

Akce Novinka Tip
559 Kč –25 %
Vitrix nutrex research
559 Kč –25 % 420 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

Zajistí masivní růst svalů, obrovský nárůst síly, vysokou výkonnost při tréninku a lepší sex než kdykoliv předtím! Vitrix je nejúčinnější přírodní látka pro tvorbu svalstva a povzbuzení sexuální výkonnosti, která je v současnosti na trhu dostupná !

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růst svalstva i sexuální aktivita jsou regulovány hormonem testosteron, což je hormon, který si člověk přirozeně vytváří. Neexistuje na světě žádná samostatná látka nebo faktor, který by měl podobný podpůrný účinek na Váš úspěch v oblasti kulturistiky a který by z Vás udělal vynikajícího milovníka v ložnici. Zvýšení Vaší přirozené hladiny testosteronu dramaticky zvýší úroveň dvou věcí. Určuje, kolik svalstva se vytvoří ve Vašem těle, a také to, jak je dobrý Váš sexuální život.

 

  • s touto super vysokou úrovní hormonů se stanete okamžitě predátorem, a to jak ve fitness centru, tak i v ložnici
  • veškeré obsažené látky jsou přírodního charakteru, nesteroidní povahy a byly dlouhodobě zkoumány z hlediska účinnosti a zdravotní nezávadnosti

Zaručeně účinný a bezpečný způsob pro přirozené zvýšení hladiny testosteronu

Zatímco je zde spousta způsobů zvýšení hladiny testosteronu, ať už ověřených, či neověřených, je pro Vás bezesporu nejefektivnější, nejrychlejší a nejbezpečnější volbou užívání přírodního testosteronového stimulátoru – přípravku Vitrix.