Navštivte kategorii Lednový Výprodej :)

RAW Nutrition Tongkat Ali 120 kapslí

Akce Novinka Tip
640 Kč –25 %
RAW Nutrition Tongkat Ali 120 kapslí
640 Kč –25 % 480 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
28.1.2021
Položka byla vyprodána…

RAW Nutrition Tongkat Ali 120 kapslí x ​​300mg

Tradičně se kořen tongkat ali používal jako afrodisiakum a lék na sexuální poruchy a symptomy andropauzy související s věkem. Kořen obsahuje sloučeniny, které se opakovaně prokázaly ve studiích na zvířatech, aby stimulovaly libido, podporovaly kvalitu spermií a dokonce podporovaly růst svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tongkat Ali nebo Eurycoma longifolia je kvetoucí rostlina známá zejména v zemích jako je Malajsie či Indonésie. Její nejvýznamnější vlastností je, že dokáže pozitivně ovlivnit hladinu testosteronu  v našem těle. A muž přece potřebuje testosteron hlavně na vytrvalost a sílu, energii i potenci, zda dobré duševní zdraví a zvýšení libida.V prodeji ho můžete najít v čisté formě nebo také ve směsi spolu s ostatními bylinami. Je součástí tablet, které s oblibou užívají zejména sportovci (kulturisté). Také ji najdeme jako důležitou složku v přírodních doplňcích na podporu erekce.

#RAW nutrition poskytuje přísady nejvyšší kvality, které se nacházejí v přírodě, získávají se pouze od nejvýznamnějších dodavatelů a prodávají se přímo spotřebiteli.

Co je to Tongkat Ali

Tato rostlina se v jihovýchodní Asii řadí mezi nejpopulárnější a nejužívanější léčivé byliny. Tongkat Ali známe i pod názvy jako penawar Pahia, Bedar merah, lempedu Pahia, pasak Bumi. Pro své vlastnosti ji přezdívají i  Malajský Ženšen, či Asijská Viagra.  V Americe ji zase znají pod názvem Long Jack.

 

Tongkat Ali je vlastně štíhlý keř , který dorůstá do výšky 10 až 15 metrů. Na to, aby se mohl rozmnožovat, potřebuje dosáhnout věku minimálně 25 let. Listy jsou kopinaté vejčitého tvaru. Malé květy vytvářejí plody, kterými jsou tvrdé žlutohnědé peckovice, při dozrávání se zbarví do hnědočervené. Vyskytuje se zejména v již zmiňované Malajsii a Indonésii, ale najdeme ji iv Thajsku, Vietnamu či Laosu.

 

V Malajsii je Eurycoma longifolia vedena jako léčivá rostlina chráněna před sklizní divoce rostoucích stromů. Poslední environmentální studie v zemi ukazují, že tento druh při pokračujícím tempu sběru může zcela vyhynout již do 20 let, pokud se nezajistí její opětovná výsadba.

 

Tongkat Ali  zvyšuje produkci testosteronu v těle . Spolu s ním se také uvolňuje i speciální globulin, který zabraňuje blokaci produkce vlastního pohlavního hormonu.

 

Testosteron je anabolický androgenní hormon vznikající zejména ve varlatech av menší míře v kůře nadledvin. Má vliv na naši sexualitu a reprodukci, tvorbu svalové hmoty, růst vlasů či ochlupení. Udržuje také správnou hustotu kostí a optimální koncentraci červených krvinek.

 

Po třicítce začíná u mužů jeho hladina pozvolna klesat. Jak zjistíte, že ho máte málo? Snížená hladina testosteronu se může projevovat snížením chuti na sex.Testosterón je opravdu důležitý hormon a proto se využívá v steroidních cyklech jako základní látka. U sportovců je jeho přímé podávání zakázaným dopingem. A zde právě nastupuje úloha Tongkat Ali, který přirozenou cestou dokáže zvýšit jeho hladinu v tele.Tiež zvyšuje množství energie vytvářením adenozintrifosfátu (ATP), který je zodpovědný za náš energetický cyklus. Při fyzické námaze se rychle odbourává a je třeba ho rychle doplňovat abychom se necítili stále více unavení. Užitím Tongkat Ali můžeme tento proces zpomalit a tak zvyšovat i celkovou odolnost a vitalitu našeho organizmu.Tongkat Ali zvyšuje i hladinu lipoproteinů v těle, které udržují naše tepny a cévy zdravé av pořádku. Zvýšení této hladiny napomáhá předcházet ucpání tepen.

 

Hlavním přínosem této byliny je tedy hlavně schopnost přirozeně zvyšovat hladinu testosteronu. To by nebylo zcela možné, pokud by neobsahovala vhodné  účinné látky , které toto zvyšování způsobují. Jde hlavně o bioaktivní  glykopeptidy  jako je  eurycomanol ,  eurycomanone  a  eurycomalactone , které jsou nejvíce obsaženy v kořeni rostliny. Obsah těchto látek dokonce zvyšuje četnost a životaschopnost spermií.

 

V tradiční medicíně v Indonésii a Malajsii se kořen rostliny vaří ve vodě. Odvar  se později využívá jako tonikum po porodech, jako afrodiziakum, na snížení horečky, na střevní parazity, proti průjmu a úplavici, na poruchy trávení a žloutence. Ve Vietnamu se využívají květy a plody k léčbě úplavice, kořen zase k léčbě malárie a horečky. V Malajsii se pasta vyrobená z rostliny využívá při bolestech hlavy a žaludku.

 

Eurycoma longolia zvyšuje aktivitu enzymu CYP17A1, který urychluje metabolismus pregenolónu a progesteronu na DHEA a androstenedion. Tato sloučenina funguje vedle geranylgeraniolom indukovaném vzestupu v progrese, aby se proměnil na více testosteronu! Silný orální doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.

 

NUTRITION

RAW Nutrition Tongkat Ali Eurycoma longolia 120 kapslí

Serving Size: 1 Capsule

Servings Per Container: 120

              Amount Per Serving       % DV **

RAW Nutrition Tongkat Ali Eurycoma longolia            300mg        *

* Daily value not established                   

Other ingredients: Microcrystalline Cellulose, Gelatine, Rice Flour, Magnesium

 

Dávkování: 3 kapsle denně