Navštivte kategorii Black Friday :)

Rich Piana 5% Joint Defender 296g

Akce Novinka Tip
Značka: RICH PIANA 5%
1 098 Kč –31 %
Rich Piana 5% Joint Defender 296g
1 098 Kč –31 % 759 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.8.2021 6.8.2021 Zvolte variantu

Dodaj kloubem a šlachám pořádnou kvalitu díky Joint Defender. Více než 12 účinných látek. Nejlepším řešením pro klouby a šlachy je pravidelně je vyživovat. V kombinaci se správnou technikou a správně nastaveným tréninkem je to velmi účinná ochrana před zraněními a cesta k dlouhodobé bezproblémové výkonnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebuješ vyživovat kromě svalů i klouby a šlachy? JASNÉ, ŽE ANO.

Vždyť v činkárni dáváš pořádně zabrat nejen svalům, ale i kloubům a šlachám. I ty potřebují svoji výživu. Slyšel jsi už o tom jak ten nemůže dělat francouzské tlaky kvůli loktem, ten nemůže dřepovat kvůli kolenům a podobně?
 
Po letech cvičení je to zcela běžné. Namožených, zapálená šlacha tě může na delší dobu vyřadit ze hry. Ale ještě problémovější jsou klouby. Chyba je v tom, že lidé nevyživují klouby pokud jejich nebolí. Problém je v tom, že je ani bolet nemohou, protože chrupavka je inervovaných - nemá nervová zakončení. To znamená, že když se chrupavka opotřebovává, tak nebolí. Nejlepším řešením je klouby a šlachy pravidelně vyživovat. V kombinaci se správnou technikou a správně nastaveným tréninkem je to velmi účinná ochrana před zraněními a cesta k dlouhodobé bezproblémové výkonnosti.
 
Výhody Joint Defender (obsahuje):

-Obsahuje složku kolagen, která se používá jako doplněk-může zlepšit zdraví kloubů.
-
Kyselina hyaluronová - ochrana kloubů využívá účinnou dávku této složky, která je součástí synoviální tekutiny, která obklopuje a maže klouby.
-Cats Claw Powder - Je to populární bylina s rozšířenou historií tradičního používání při různých onemocněních, jako jsou kloubové, zažívací   problémy  a vaskulární zdraví celého těla.
-Výtažek z borovice Masson - Tato složka podporuje zvýšený průtok krve, což může zase zlepšit dodávku živin.
-Bioperine® Black Pepper Extract je populární složka zvyšující absorpci, která podporuje zlepšenou absorpci výživných látek.
- Komplexní a proti zánětlivý komplex po cvičení
Dimagnéziummalát - tato sloučenina je směsí kyseliny hořčíku a kyseliny jablečné. Hořčík je jedním z nejdůležitějších minerálů pro kulturisty, protože kromě jeho použití na zdraví kloubů se také  podílí na přenosu nervů a stahování svalů.
- Kolagen Kollagen II-xs ™ typu II - Jedná se o patentovaný, vyspělý kolagen, který pomáhá snižovat bolest a zvyšoval pohyblivost kloubů.
 

Složení:

Carbohydrate, Protein, Magnesium (from dimagnesium malate), Chloride (from d-Glukosamin sulfate potassium chloride), Potassium (from d-Glukosamin sulfate potassium chloride) Joint Repair Complex: D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride, Methylsulfonylmethane (MSM), Collagen Type II 65% (from Chicken Sternum Cartilage (Kollagen II-xs ™)), L-Proline, L-Lysine Hydrochloride, Chondroitin Sulfate, Hyaluronic Acid ( from Chicken Sternum Cartilage, Sodium Hyaluranate, Cat 's Claw Powder (Uncaria tomentosa) (bark), Masson Pine Extract (Pinus massoniana Lamb) (bark), Black Pepper Extract (Biopenne®) (Piper nigrum) (fruit) Joint and Muscle Post-Exercise inflammation Complex: DiMagnesium Malate

 

 Doporučené dávkování:
1 odměrka: 14.8 g

Výrobce: Rich Piana 5% Nutrition
Balení: 296g