Navštivte kategorii Black Friday :)

RICH PIANA 5% Liquid L-Carnitine 3150

Akce Novinka Tip
Značka: RICH PIANA 5%
990 Kč –43 %
RICH PIANA 5% Liquid L-Carnitine 3150
990 Kč –43 % 569 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
6.8.2021 6.8.2021 Zvolte variantu

Tekutý L-Carnitine 3150 je formula s velkými dávkami a kombinuje 4 nejefektivnější formy Karnitinu společně s účinným "Super Karnitinem", což je ingredience Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester HCI ("GBB"). Tato nadupaná formula tvoří jeden z nejfunkčnějších tekutých karnitinu, který najdeš na trhu se suplementy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

RICH PIANA 5% Liquid L-Carnitine 3150 473 ml
Produkt Liquid L-Carnitine 3150 od značky 5% a výrobce suplementů Riche Piany obsahuje 4 nejefektivnější formy karnitinu, který z něj dělá jeden z nejlepších produktů v tomto tržním segmentu.

Klíčovou složkou tohoto produktu je tzv. super karnitin. Jinak také nazývaný Gamma-Butyrobetaine ethyl ester HCl. Když přijde na řadu pálení tuku, stimulování termogeneze, podporu regenerace a svalového růstu, tak je těžké překonat právě Liquid L-Carnitine 3150!!

Co je karnitin?

Karnitin se nachází v lysinu a methioninu, které se oba nacházejí v aminokyselinách přítomných v ledvinách a játrech. Karnitin umožňuje transport aminokyselin z tuků do mitochondrií, kde jsou dále využity jako zdroj ATP energie.

Složení:
Thiamin – pomáhá lidskému tělu získávat energii ze sacharidů.

L-Tartrate – je nejrychleji vstřebatelná forma karnitinu. A napomáhá k regeneraci a také ke svalovému růstu.

Acetyl-L-Carnitine – tato forma karnitinu se používá také k syntéze acetylcholinu, který má mimo jiné také benefity pro kognitivní funkce lidského těla a tedy podporuje pozitivní náladu a také zlepšuje učící funkci mozku.

Gamma-Butyrobetaine ethyl ester HCl zkráceně GBB – podle nedávných studií zdvojnásobuje množství krevní plazmy.