Navštivte kategorii Black Friday :)

RICH PIANA 5% MENTALITY 60 KAPSLÍ

Akce Novinka Tip
Značka: RICH PIANA 5%
635 Kč –23 %
RICH PIANA 5% MENTALITY 60 KAPSLÍ
635 Kč –23 % 490 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

Rich Piana 5% Nutrition Mentality je silná nootropní sloučenina, která poskytuje kognitivní zesilovače a aktivátory, zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci při současném snižování psychické únavy. Úspěch v kulturistice, tak v životě vyžaduje myšlení šampiona. Chcete-li dosáhnout svých cílů, musíte být ochotni udělat vše, co je třeba, abyste provedli svou práci co nejlépe

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rich Piana 5% Nutrition Mentality je silná nootropní sloučenina, která poskytuje kognitivní zesilovače a aktivátory, zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci při současném snižování psychické únavy. Úspěch v kulturistice, tak v životě vyžaduje myšlení šampiona. Chcete-li dosáhnout svých cílů, musíte být ochotni udělat vše, co je třeba, abyste provedli svou práci co nejlépe.

Rich Piana 5% Nutrition Mentality má extrémně silný nový vzorec, který obsahuje účinnou kombinaci nootropik a energizérů, které zvyšují kognitivní funkci, intenzivní duševní energii a výkonnost, zlepšují koncentraci a zároveň snižují duševní únavu.

Mind Over Matter Mentální síla

Obsahuje účinné kognitivní zesilovače jako Panax Ginseng, L-fenylalanin, TeaCrine Theacrin, kyselina alfa-lipoová, Sulbutiamín, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-theanine a Ozubený Clubmoss. Těchto devět účinných složek synergicky spolupracuje na zlepšení duševní výkonnosti, na zlepšení nálady, na zvýšení koncentrace, na zmírnění psychické únavy. Pokud máte náročný trénink nebo den, toto je směs, kterou potřebujete!

PsychoStim Adder-All-In Energy Burst

Speciální směs tří druhů kofeinu, zelený čaj, Infinergia, Dicaffeine Malate a Guarana. Přidaný teobromin pro ještě lepší účinky kofeinu. Tato kombinace vytváří plynulý, no-crash, časovaný příliv energie, který bude trvat hodiny.

Lucid Focus Focus Neurotransmission Blend

Obsahuje Alpha GPC (A-GPC), Cholin bitartrát a DMAE, které se v organismu přeměňují na cholin v těle. Díky těmto složkám vás nic nevykolejí a vy budete stále postupovat po vytyčené cestě k vašemu cíli.

Cerebral Shock Cognitive Igniter Blend

Tato směs obsahuje N-methyl tyramin a Higenamín, které působí synergicky na podporu mentálního výkonu během náročného tréninku nebo dlouhého dne v práci nebo ve škole.

Vitamín B-12

Vitamín B-12 pomáhá přeměňovat potraviny na energii a pomáhá kontrolovat stres, což jsou důvody, proč jsme ho zahrnuli do vzorce Rich Piana 5% Nutrition Mentality.

Nutriční informace: Viď foto

 

Varování

  • Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.