RICH PIANA 5% MENTALITY 60 KAPSLÍ

Kód: 1309
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
635 Kč –23 %
Rich Piana Mentality 5
635 Kč –23 % 490 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
27.10.2020
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rich Piana 5% Nutrition Mentality je silná nootropní sloučenina, která poskytuje kognitivní zesilovače a aktivátory, zvyšující energii, kognitivní funkce a koncentraci při současném snižování psychické únavy. Úspěch v kulturistice, tak v životě vyžaduje myšlení šampiona. Chcete-li dosáhnout svých cílů, musíte být ochotni udělat vše, co je třeba, abyste provedli svou práci co nejlépe.

Rich Piana 5% Nutrition Mentality má extrémně silný nový vzorec, který obsahuje účinnou kombinaci nootropik a energizérů, které zvyšují kognitivní funkci, intenzivní duševní energii a výkonnost, zlepšují koncentraci a zároveň snižují duševní únavu.

Mind Over Matter Mentální síla

Obsahuje účinné kognitivní zesilovače jako Panax Ginseng, L-fenylalanin, TeaCrine Theacrin, kyselina alfa-lipoová, Sulbutiamín, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-theanine a Ozubený Clubmoss. Těchto devět účinných složek synergicky spolupracuje na zlepšení duševní výkonnosti, na zlepšení nálady, na zvýšení koncentrace, na zmírnění psychické únavy. Pokud máte náročný trénink nebo den, toto je směs, kterou potřebujete!

PsychoStim Adder-All-In Energy Burst

Speciální směs tří druhů kofeinu, zelený čaj, Infinergia, Dicaffeine Malate a Guarana. Přidaný teobromin pro ještě lepší účinky kofeinu. Tato kombinace vytváří plynulý, no-crash, časovaný příliv energie, který bude trvat hodiny.

Lucid Focus Focus Neurotransmission Blend

Obsahuje Alpha GPC (A-GPC), Cholin bitartrát a DMAE, které se v organismu přeměňují na cholin v těle. Díky těmto složkám vás nic nevykolejí a vy budete stále postupovat po vytyčené cestě k vašemu cíli.

Cerebral Shock Cognitive Igniter Blend

Tato směs obsahuje N-methyl tyramin a Higenamín, které působí synergicky na podporu mentálního výkonu během náročného tréninku nebo dlouhého dne v práci nebo ve škole.

Vitamín B-12

Vitamín B-12 pomáhá přeměňovat potraviny na energii a pomáhá kontrolovat stres, což jsou důvody, proč jsme ho zahrnuli do vzorce Rich Piana 5% Nutrition Mentality.

Nutriční informace: Viď foto

 

Produkt se prodává pouze na laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé konzumaci.