Navštivte kategorii Black Friday :)

RICH PIANA 5% POST GEAR PCT 240 KAPSLÍ

Akce Novinka Tip
Značka: RICH PIANA 5%
1 272 Kč –20 %
RICH PIANA 5% POST GEAR PCT 240 KAPSLÍ
1 272 Kč –20 % 1 017 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

Geniální PCT -Kandidát na post krále mezi PCT stimulanty. Stačí si prohlédnout to nabité složení. Balení je nabité až 240 kapslemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5% – Post Gear – Testo Booster

5% Nutrition představuje kandidáta na post nejlepšího přírodního stimulantu TST .

Seriózní gramáže, seriózní balení (až 240 kapslí) a unikátní kombinace látek, jejichž účinnost je podložena studiemi. Navíc látek, které spolupracují synergicky, tedy se navzájem doplňují! Post Gear bezpochyby představuje TOP level v kategorii přírodních hormonálních stimulantů.

Maximálně vhodné i jako špičkové PCT

PCT nebo jinak Post Cycle Therapy, znamená doslova po-únavovou terapii. Zasvěcený vědí o čem je řeč, jde o zneužívání dopingových látek. Pokud se už člověk navzdory mnohým prokázaným negativům vybere takovou cestou, po skončení cyklu (kúry), je extrémně důležité dodat tělu složky na zotavení. A to jak hormonálního systému, tak i jater. Toto do puntíku splní Post Gear. Mimochodem gear je angličtině také výraz pro doping, čili Post Gear, by se dalo také přeložit jako podpora zdraví po užívání dopingu.

SLOŽKY, KTERÉ FUNGUJÍ!

Kyselina D-asparagová 3,120 mg

- Tato látka se ukázala jako účinný přírodní stimulant TST. Za její efektivností stojí seriózní klinický výzkum Firma 5% používá plnou klinickou dávku pro "hmatatelné" výsledky.

Brassaiopsis glomerulů 500 mg

- Inovativní přísada, která je vlastně stromem, který běžně roste v oblasti, kde leží dnešní Vietnam. V medicíně se používá i na úlevu od bolesti. Obsahuje několik inhibitorů aromatázy, které ukázaly dobrý potenciál proti zvyšování estrogenu.

DIM 300 mg

- Také známý jako Diindolylmetán. Tato látka je jednou ze složek, která tvoří tzv. Indol-3-karbinol, který se přirozeně vyskytuje v zelenině jako např. brokolice, kapusta a květák. Není ani tak blokátorem estrogenu, jako spíše jeho regulátorem - pomáhá udržet hladiny estrogenu v rovnováze. Jedním z účinků je, že funguje jako prevence před převedením TST na estrogen. DIM pracuje synergicky s Brassaiopsis a pomáhají držet estrogen pod kontrolou.

Kopřiva dvoudomá 300 mg

-Tato rostlina má dlouhou historii v tradiční medicíně. Používá se např. i na zmírnění různých bolestí.Obsahuje aktivní látku - 3,4-Divanillyltetrahydrofurán, která patří mezi lignany, které se používají ke zvýšení volného TSTa také toho, který využívá pro svalový růst.

Tongkat Ali extrakt 300 mg

- Výzkum ukázal, že tento adaptogen, což znamená, že mimo jiné pomáhá tělu vyrovnávat se se stresem. Také pomáhá při rovnováze TST a estrogenu, což je extrémně důležité. Tongkat Ali pracuje synergicky s dalšími složkami z POST GEAR, jak Kyselinou D-asparagová, zinku, hořčíku a Vitamínem D3.

Ostropestřec mariánský 200 mg

- Jedna z nejpopulárnějších rostlin na trhu, které podporují zdraví jater. Ve skutečnosti se ale ostropestřec používá již staletí v tradiční medicíně.

Laxosterone® Smilax Officinalis extrakt (z kořene) 50 mg

- Rostlina, která stimuluje tělo ke zvýšené tvorbě TST . 5% Nutrition namíchala do POST Gear samozřejmě jen tu nejkvalitnější verzi.

Acacetin Polyfenol z Damiano (Turnera diffusa) 50 mg

- Podporuje držení estrogenu pod kontrolou (inhibitor aromatázy). Pracuje synergicky s Brassaiopsis a DIM.

Artyčok extrakt 50 mg

- artyčok má širokou škálu benefitů. 5% Nutrition ho zahrnula do POST Gear kvůli synergickému efektu s ostropestřec na podporu funkce jater.

Vitamin D3 5,000 IU

- Vitamín D se ukázal v posledních letech ve více benefitech. Jedním z nich je pozitivní vliv na hladinu TST .

Zinek 30 mg, Hořčík 70 mg, Vitamin B6 10.5 mg

- Tato kombinace je známá také jako ZMA, při kterém se prokázal pozitivní vliv na růst hladiny TST . První studie dokazující tyto účinky byla provedena na 2000 hráčů amerického fotbalu jako testovaných subjektů. V 7 týdenní studii bylo subjektům podávány ZMA. Subjekty trénovali dvoufázově, tedy 2x denně. Na konci studie, výzkumníci zaznamenali u subjektů nárůst hladin TST.

POST GEAR od 5% je jedním z nejpropracovanějších (pokud ne rovnou nejpropracovanější) testost. stimulantů na trhu. Nejenže je nabitý efektivními gramáží, které jsou klinicky prokázáno, ale navíc spolu synergicky jednotlivé složky i spolupracují. Ale ruku na srdce. Čekal by si od 5% něco jiného, ​​než absolutně propracovaný a funkční produkt?