Navštivte kategorii Black Friday :)

Dark Labs Gw-501516 60 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: Dark Labs
1 160 Kč –17 %
Dark Labs Gw-501516 60 kapslí
1 160 Kč –17 % 960 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

V balení: 60 cps x 10 mg

GW 501516 stimuluje příjem glukózy a tkání kosterního svalstva. Jeho hlavním účinkem je velmi rychlé pálení tuků. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanizmus speciálně navržený na léčbu obezity protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu zlého cholesterolu LDL.

Tento lék byl vyvinut v 90. letech pro prevenci a léčbu tvorby nádorů v tlustém střevě, prostaty a prsou. Studie provedená počátkem roku 2000 zjistili, že GW 501516 a další PPAR jsou schopni zastavit metabolické poruchy, jako je obezita a cukrovka, prostřednictvím specifických genových expresí.

– Vzhledem k tomu, že výzkum stále pokračoval, kulturisté začali velmi rychle GW 501516 používat a označili jej jako jako velmi dobrý doplněk na zvýšení vytrvalosti. Jeho schopnosti spálit přebytečné tukové tkáně, zrychlit hojení a dramaticky zvýšit vytrvalost způsobila, že tento přípravek je základem každého sportovního cyklu.

Pozitivní účinky sarms Endurobol GW 501516 :

 • Velmi výrazně zvyšuje vytrvalost
 • Poskytuje vám velké množství energie, intenzita tréninku bude mnohem vyšší než kdy předtím
 • Velmi efektivně zvyšuje regeneraci
 • Rychlé pálí tuk, ale není katabolický. To znamená, že budete udržovat všechny své svalové zisky, zatímco budete štíhlejší.
 • Účinky jsou cítit již po první dávce
 • Poskytuje jednu z nejčistších energií. Není to povzbuzující prostředek takže nebudete cítit úzkost.
 • Dodává vám celkový pocit zdraví a pohody
 • Nebyly známi žádné nežádoucí účinky, jaterní toxicita nebo potlačení snížení vlastní tvorby testosteronu takže není třeba ani PCT
 • Umožní vám zhubnout tím, že používáte tukové zásoby energie spíše než sacharidy

Negativní účinky:

 • GW 501516 nemá za posledních 20. let výzkumu zjištěné žádné vedlejší účinky. To je důvod, proč se stal legendou ve světě sportu a atletiky.

Doporučené dávkování sarms endurobol (GW 501516) :

 • Doporučená denní dávka je 10-20mg denně po dobu 12-14 týdnů. V těle působí 16-24 hodin

 

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví. Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.