Navštivte kategorii Black Friday :)

GERMAN PHARMACEUTICALS HALODROL 60 kapslí

Novinka Tip
Značka: German Pharma
1 147 Kč –24 %
GERMAN PHARMACEUTICALS HALODROL 60 kapslí
1 147 Kč –24 % 867 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový HALODROL od German Pharmaceuticals  

Halodrol je vysoce efektivní anabolický prohormon od společnosti German Pharmaceuticals. Díky nízké náročnosti na PCT (post-únavovou terapie) je ideálním produktem pro začátečníky v oblasti užívání prohormon. Patří mezi nejefektivnější anabolické prohormony z hlediska růstu svalstva. Při objemové stravě je běžný zisk 5 - 8 kg čisté svalové hmoty.

 

Po prohormónovom cyklu se doporučuje nasazení PCT (post-cycle therapy) produktu; na našem eshopu najdete například Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCT nebo German Pharma Ultimate PCT.  

Výhody produktu:

  • jeden z nejefektivnějších anabolických prohormon
  • intenzivní růst svalové hmoty
  • zkracuje dobu potřebnou k regeneraci svalových tkání po tréninku
  • nezpůsobuje zadržování vody v podkoží


Po cyklu doporučujeme užít PCT CLOMADEX) od PURE LABS

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.