Navštivte kategorii Black Friday :)

German Pharmaceuticals M-drol 60 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: German Pharma
789 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021
M-drol přináší obrovské svalové a silové zisky
 
 
 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

German Pharmaceuticals vzala soupeře a použila technologii Azin bond, připojila k ní jinou molekulu Superdrolu a vytvořila verzi M-drolí! Tento krok umožňuje M-drolí časem uvolňovat prohormon, který umožňuje, aby v průběhu delšího období pronikl do těla a zvyšuje váš anabolický stav na úroveň, kterou jste předtím nikdy nedosáhly! To vám přináší obrovské zisky ve velikosti, síle, zvýšené vaskulární a plnosti svalů bez zadržování vody! Vedlejší účinky Protože M-drolí používá technologii časového uvolňování, játra šetří před velkým zatížením, které běžně vytváří normální Superdry. Klinické studie ukázaly, že German Pharmaceuticals M-drolí má malý nebo žádný vliv na jaterní enzymy. Tatáž technologie snižuje riziko, že vaše tělo přirozeně vypne produkci testosteronu.

Dávkování Mdrol by měl cyklovat 4-6 týdnů. Většina uživatelů by měla začít s 2 tobolkami, zkušení uživatelé mohou užívat max. 3 kapsle denně

 

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.