Navštivte kategorii Black Friday :)

German Pharmaceuticals - Rad 140 60 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: German Pharma
1 275 Kč –22 %
German Pharmaceuticals - Rad 140 60 kapslí
1 275 Kč –22 % 989 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

60 kapsul x 5mg

Detailní informace

Detailní popis produktu

German Pharmaceuticals RAD140 (Testolone) - 5 mg

 

RAD140 od German Pharmaceuticals vykazuje vynikající afinitu kandrogennímu receptoru (Ki = 7 nM) jakož i dobrou selektivitu k nukleárním receptorům jiných steroidních hormonů. Anabolický efekt je ve srovnání s testosteronem  o 20 % silnější, ovšem bez nežádoucích a nepříznivých účinků. Jeho mimořádně příznivý poměr anabolického a androgenního efektu s fantastickou hodnotou 90 : 1 je nepřekonatelný nejen u steroidů, ale i u jiných S-A-R-Ms. Nepříznivé androgenní účinky jsou v zásadě zcela vyloučeny.

RAD140 má silný neuroprotektivní účinek. Poslední výzkum ukazuje jeho lepší selektivitu k jemným tkáním a snížené androgenní efekty ve srovnání s konkurenčními sloučeninami SARMs. RAD 140 je rovněž studován v souvislosti s neuroprotekcí: důležitou nervovou akcí endogenních androgenů, což je důležité pro zdravé nervy a odolnost proti neurodegenerativním chorobám a zároveň být tak účinný jako testosteron při snižování úmrtnosti buněk způsobenou poškozeními apoptózy.

RAD 140 pracuje selektivně pouze ve svalstvu. Zesiluje anabolické účinky testosteronu, avšak snižuje androgenní účinky testosteronu na prostatu – dokáže zvýšit účinnost a bezpečnost testosteronových cyklů.

Pozitivní účinky Rad 140:

  • Silný anabolický efekt vede k budování masivní a zároveň kvalitní svalové hmotě a zlepšení síly, vytrvalosti  a výkonnosti
  • Velmi silná anabolická / androgenní aktivita v poměru 90:1, všechny nepříznivé adrenergní účinky jsou v podstatě zcela eliminované
  • Zlepšuje tvrdost svalů, kvalitu, definici, topografii a hustotu
  • Celkově vede k velmi dobré regeneraci a výrazně zlepšuje vaši fyzickou kondici
  • Vynikající afinita na androgenní receptor (Ki = 7 nM) a dobrá selektivita na jiné steroidní hormonální receptory – produkt se silnějším anabolickým účinkem než testosteron, avšak bezpečný
  • I menší dávky Rad140 již mají výrazný anabolický efekt

Negativní účinky:

  • Jedním z nejpřitažlivějších aspektů RAD140 a všech SARMs obecně je nepřítomnost vedlejších účinků, které z těchto produktů činní některé z nejbezpečnějších léků zvyšujících výkon (PED).

Doporučené dávkování Rad 140:

  • Optimální dávky se pohybují v rozmezí 20-30mg za den.

 

Upozornění

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.