Navštivte kategorii Black Friday :)

German Pharmaceuticals - YK 11 60 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: German Pharma
1 275 Kč –15 %
German Pharmaceuticals - YK 11 60 kapslí
1 275 Kč –15 % 1 089 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

60 kapsul x 5 mg 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vědci realizovali experiment na novém SARMs produktu pod názvem YK11, o kterém se hovoří, že je nejsilnější mezi všemi.

  • YK 11 se  váže na androgenní receptory, ale selektivním způsobem, bez rizika negativních vedlejších účinků jako je růst ochlupení, růst prostaty a zvýšení agresivity.
  • YK 11 zadržuje ve svalových buňkách follistatin  ( víc jak DHT – silný inhibitor myostatinu). YK 11 to dělá prostřednictvím recptorů androgenů.Follistatin (známý také pod názvem aktivin-vázající protein) je autokrinní glykoprotein kódovaný FST genem, který je produkován téměř ve všech tkáních. Jeho primární funkcí v těle je bioneutralizácia členy rodiny TGF-β proteinů, se zvláštním zaměřením na activin a parakrinné hormony. To, co dělá YK 11 tak vyjímečným je jeho vlastnost působit jako účinný inhibitor myostatinu.Pokud je myostatinu v těle hodně, blokuje to růst a tvorbu svalové hmoty, Blokováním myostatinu můžete zvýšit svůj genetický potenciál a tím budovat obrovské svaly.
  • věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují  nežádoucí účinky myostatinu. Myostatín kromě toho, že brzdí růst svalové hmoty, rovněž regeneruje buňky v tukové tkáni. Aprotože tělo začne na regeneraci tělesného tuku využívat vlastní endogenní proteiny a volné aminokyseliny, nakonec počet svalových vláken s věkem výrazně a stále klesá. To je pravý důvod, proč se lidé ve stáří stávají „plní a obézní“ (hromadí se u nich tuk), a mají naopak nedostatek svalové hmoty.

Pozitivní účinky:

  • Výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly (blokováním účinků myostatinu) -podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk).
  • Má silné anabolické účinky (při současné androgenní aktivity), užívání YK 11 vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní  hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)
  • Má silnou schopnost udržet u sportovců ve formě s masivní svalovou hmotou i přesto, že přestali sportovat
  • Výrazně zvyšuje výkonnost , podporuje spalování tělesného tuku

Negativní účinky:

  • Při přiměřeném dávkování je YK-11 úplně bezpečný a neškodný pro lidský organismus.

Doporučené dávkování:

  • Doporučená dávka je 5-10mg denně.

 

Upozornění

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.