Navštivte kategorii Březnový Výprodej :)

SARM Ibutamoren (MK- 677) liquid (20mg/ml) 30ml

Akce Novinka Tip
Značka: UMBRELLA LABS
1 899 Kč –37 %
SARM Ibutamoren (MK- 677) liquid (20mg/ml) 30ml
1 899 Kč –37 % 1 200 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
9.3.2021
Položka byla vyprodána…

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IBUTAMOREN (MK-677), využití pro výzkumné účely

Jak produkt užívat?

I když je výzkum v této oblasti smíšený, obecná doporučená dávka MK je 20-40 mg denně, to je nejlepší v jedné nebo dvou dávkách, aby bylo zajištěno, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému v průběhu 24 hodin, tak aby bylo nejlepších výsledků dosaženo. Tato sloučenina je také nejlépe konzumována v noci, aby pomohla při spánku REM a zotavení.

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.

 

Vyžaduje to podporu cyklu?

Vzhledem k tomu, že produkt je nemethylovaný, aby byl aktivní, zjevně nevyžaduje žádnou podporu cyklu, nicméně je anekdoticky připuštěno, že při vysokých dávkách / dlouhých cyklech se doporučuje podpora malého cyklu, jako je například Silymarin Premium

Je potřeba užívat i PCT?

Není potřeba