Navštivte kategorii Black Friday :)

Swiss Pharmaceuticals- Stenabolic (SR9009)

Akce Novinka Tip
Značka: Swiss pharma
1 498 Kč –10 %
Swiss Pharmaceuticals- Stenabolic (SR9009)
1 498 Kč –10 % 1 348 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021
60 kapslí /5 mg 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Zneužívané dávky = 20 až 40 mg denně
Half-life = 30 - 60 minut u myší, u lidí pravděpodobně delší-Tato látka je obrovský pokrok v medicíně. Sice je prezentován jako SARM, ve skutečnosti je syntetický agonista Rev-Erb-alfa v orální formě, co to znamená? Váže se na tento protein a dělá ho více aktivním. Jaký to má ale smysl? Velmi pozitivní, protože díky tomu přináší mnoho výhod především po zdravotní stránce, protože reguluje mnohé mechanismy v lidském těle:Má vliv na lipidy (cholesterol)

•Ovlivňuje metabolismus glukózy
Má pozitivní vliv na odbourávání tuků

•Ovlivňuje cirkadiánní rytmus (je to jeden z biorytmů, kolísání aktivity a bdělosti během dne, v podstatě naše biologické hodiny)
Pozitivně ovlivňuje makrofágy (buňky které zajišťují organismu ochranu před bakteriemi a jinými cizorodými látkami)

Snižuje hladinu prozánětlivých cytokinů IL-6 o ohromných 72% (ve studiích na zvířatech), což samozřejmě velmi prospěšně snižuje záněty v těle!

A mnohé další

-Proč se ale sportovci a především vrcholoví tak velmi zajímají o tuto látku? Protože jim velmi úspěšně pomáhá zbavit se tuku a zvýšit vytrvalost + zároveň má mnoho prospěšných zdravotních účinků! Tato látka se v podstatě v těle naváže na protein Rev-Erb-alfa a spustí mnoho procesů, už jsem některé zmínil výše, ale nyní se budeme zajímat o jeho vliv na:

• zvýšení mitochondrií ve svalech, který byl zaznamenán ve studiích u myší = díky tomu se výrazně zvyšuje vytrvalost a svalová síla, ve studiích na myších bylo prokázáno, že měli výdrž vyšší o 50% !!!! Což je více než brutální, sledovali se faktory jako dosažená vzdálenost ale i čas. Co je úžasné při této látce? Tím, že zvyšuje počet makrofágů v těle, které jsem již zmiňoval, tak ty se postarají o odstranění defektních mitochondrií ze svalů a ty se nahradí novými !!!
 

• zvýšení metabolismu (podobně jako u DNP), který byl zaznamenán u myší = zatím studie naznačují, že zvýšení metabolismu by mělo být kdesi na úrovni 5% a to i v době, kdy uživatel odpočívá! Tímto způsobem pomáhá:

-Snížit hladinu triglyceridů = ve studiích v průměru o 12%

-snížit celkový cholesterol = ve studiích v průměru o 47%

-Snížit neesterifikované mastné kyseliny = ve studiích v průměru o 23%

-Snížit glukózu v krvi = v studiích v průměru o 19%
-Snížit hladinu inzulínu v krvi = v studiích v průměru o 35%

 

 

Dávkování

-Optimálne dávky se pohybují od 20-40 mg denně, ale tato látka mě extrémně krátký half-life, proto je nutné jej užívat velmi velmi velmi často a to každé 2-4 hodiny. Přesněji takto,

Pokud je denní dávka 20 mg, je možné užívat ho takto:
• 4 x 5 mg denně s časovým rozestupem cca 2-4 hodiny (ideálnější způsob)
• 2 x 10 mg denně s časovým rozestupem cca 8 hodin (méně ideální způsob, který nemusí přinést žádné výsledky)
Pokud je denní dávka 30 mg, je možné užívat ho takto:
• 6 x 5 mg denně s časovým rozestupem cca 2-3 hodiny (ideálnější způsob)
• 3 x 10 mg denně s časovým rozestupem cca 4 - 6 hodin (méně ideální způsob)

 

Pokud je denní dávka 40 mg, je možné užívat ho takto:
• 4 x 10 mg denně s časovým rozestupem 2-4 hodiny

 

Upozornení:

 

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.