Navštivte kategorii Black Friday :)

SWISS PHARMACEUTICALS SUPERDROL 80 KAPSLÍ

Akce Novinka Tip
Značka: Swiss pharma
1 790 Kč –11 %
SWISS PHARMACEUTICALS SUPERDROL 80 KAPSLÍ
1 790 Kč –11 % 1 590 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Tento produkt je zkratkou pro "Super Anadrol" je doplňkem, který pomůže sportovcům, kulturistou a nadšencům fitness zhubnout, spalovat tuk a zároveň pomáhá budovat čistou svalovou hmotu. Je to jeden z nejlepších prohormon na získání ideální vyrýsované postavy bez ztráty veškeré síly. Pomocí tohoto anabolicky silného Prohormonu se posouvá suplementace kulturistiky a fitness na úplně jiný level. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.

superdrol popis