Navštivte kategorii Black Friday :)

TESTOLONE (RAD 140) 10 mg 60 cps

Akce Novinka Tip
Značka: BIO molecule
2 490 Kč –17 %
TESTOLONE (RAD 140) 10 mg 60 cps
2 490 Kč –17 % 2 060 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
22.9.2021

V balení 60cps x 10mg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAD 140 nebo TESTOLONE je selektivní modulátor androgenního receptoru a patří do kategorie produktů se silnými anabolickými účinky. Testolone vytváří anabolické procesy androgenních receptorů ve vašich kosterních svalech. Tato směs zlepší váš výkon, výdrž a růst svalové hmoty a zároveň snižuje váš tuk. Produkt způsobuje extrémní tvrdost svalů a poskytuje maximální energii během tréninku. Testolon má vysokou anabolickou aktivitu, mnohem lépe se váže na androgenní receptory, což vede ke zvýšení síly a svalové hmoty v celém těle.

 

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Používejte 1 kapsli denně. Jakékoli vyšší dávkování by mělo být konzultováno s odborníkem.

 

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.