Navštivte kategorii Black Friday :)

WXN LABS GW-501516 60 KAPSLÍ

Akce Novinka Tip
Značka: WXN LABS
1 527 Kč –30 %
WXN LABS GW-501516 60 KAPSLÍ
1 527 Kč –30 % 1 068 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
22.9.2021
Položka byla vyprodána…

V balení je  60 kapslí po 8 mg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuk je nepřítelem všech kulturistů a cvičenců, kteří si potrpí na dobré formě. Je snadné ho nabýt, ale velmi těžké se ho zbavit. Správná dieta a cvičení vám pomohou dosáhnout velkolepou postavu, ale přidáním GW 501516 svoji postavu posunete na zcela jinou úroveň.

 

Výhody užívání GW 501516, WXN LABS (60 kapslí po 8 mg)

-Je vytrvalostním doplňkem číslo jedna. Z tohoto důvodu ho využívají elitní atleti po celém světě.

-Dodá vám šílenou dávku energie, takže můžete trénovat s těžšími váhami, intenzivněji, můžete jednoduše trénovat efektivněji než dosud.

-Zkracuje čas potřebný na zotavení. Můžete trénovat s větší frekvencí, tedy častěji.

-Je silně antikatabolický a zároveň urychluje spalování tuků. To znamená, že budete mít svalovou hmotu stále pod ochranou, i když budete chtít zhubnout.

-Viditelné výsledky ihned po první dávce!

-Poskytuje jednu z nejčistších forem energie. Nehrozí žádný "crash" efekt, jako při různých stimulantů.

-Je univerzální, může být kombinován s jakýmkoli jiným výrobkem.

-Může být používán při rýsování i nabírání. Urychlí vaše výsledky bez ohledu na to, co děláte.

-Dodá vám celkový pocit zdraví a pohody. Budete se cítit úžasně.

-Žádné vedlejší účinky.

-Není nutné PCT.

-Zaručený lék na obezitu!

Prodej S.A.R.M.S  látek a prohormonov slouží pouze pro vědecké účely. Tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté od výrobce a od vědeckých studií a  nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů při jejich teoretickém využití.

Pokud se i přesto rozhodnete užívat tyto produkty, prokonzultujte to se svým lékařem.  V žádném případě neužívejte pokud jste neměli více než 21 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.  Nekombinujte tyto produkty s alkoholem, léky nebo drogami . Během cyklu doporučujeme užívat produkt na podporu jater, aby se zajistilo jejich optimální zdraví (platí zejména při vícesložkových produktech).

Během užívání se doporučuje zvýšit příjem tekutin.

 

Mechanismus účinku

GW stimuluje příjem glukózy a tkáň kosterního svalstva. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanismus speciálně navržen pro léčbu obezity, protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu špatného cholesterolu LDL.

Doporučené dávkování:

Doporučuje se pravidelné denní dávkování 10 - 20 mg, které je zaměřeno na zlepšení vytrvalosti. Čím vyšší dávka, tím větší ztráta tuku.

Dávku si můžete vzít jednorázově nebo si ji můžete rozdělit do dvou částí (ráno a večer). Nejlepší je ho však přijmout 45 minut před tréninkem. Rozdíl budete cítit již po první dávce!