Navštivte kategorii Black Friday :)

Gymbag Warrior Labs

Akce Novinka
Značka: Warrior Labs
149 Kč –13 %
Gymbag Warrior Labs
149 Kč –13 % 130 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
6.8.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Americká značka Warrior Labs je novinkou mezi doplňky sportovní výživy s jasným cílem - být prostě nejlepší! Kombinace osvědčených složek a nejnovějších vědeckých zjištění umožňuje vytvářet jedny z nakvalitnejších a nejefektivnějších suplementů dostupných na světovém trhu.

Současné rozsáhlé produktové portfolio a odhodlání nadále plnit předtréninkovou, tréninkovou a potréninkovou sportovní výživu potřebnou pro dosažení jednotlivých cílů - i to je to, co z Warrior Labs dělá leaderů v oblasti silových a vytrvalostních sportů.

Nezáleží na tom, jaký typ atleta si - jestli se věnuješ kulturistice, bikinifitness, MMA, kardio sportem nebo powerliftingu - Warrior Labs je připraven objevit tvůj skutečný potenciál a dovést tě k neuvěřitelným výsledkům!

Tak co? Který team si vybereš? Stav na kvalitni nebo uspokojíš s něčím druhořadý? Rozhodni se správně, ať to pak nelituješ!

..... a pokud ses rozhodl pro Warrior Labs, nezapomeň ukázat ve fitku do kterého teamu patříš! Například i stylovým vakem s logem!

Informace o produktu

Kvalitní, rozměrný, praktický a lehký sportovní vak příjemný na dotek o rozměrech 44 x 34 cm se stahováním na šňůrku a logem Warrior Labs.