Navštivte kategorii Black Friday :)

Swiss Pharmaceuticals - BCAA 2:1:1 - 180 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: Swiss pharma
790 Kč –18 %
Swiss Pharmaceuticals - BCAA 2:1:1 - 180 kapslí
790 Kč –18 % 649 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Syntetická ochrana svalů! Kapsle BCAA se skládají ze syntetických aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Během tréninku svalové buňky zpotřebovávají energii, která je částečně získávána z aminokyselin. Ve skutečnosti by se měly používat k budování svalů. Příjem kapslí BCAA dodává svalům aminokyseliny isoleucin, leucin a valin v dostatečném množství a v účinném poměru, který je v tomto okamžiku potřebný!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syntetická ochrana svalů! Kapsle BCAA se skládají ze syntetických aminokyselin s rozvětveným řetězcem. Během tréninku svalové buňky zpotřebovávají energii, která je částečně získávána z aminokyselin. Ve skutečnosti by se měly používat k budování svalů. Příjem kapslí BCAA dodává svalům aminokyseliny isoleucin, leucin a valin v dostatečném množství a v účinném poměru, který je v tomto okamžiku potřebný! Aminokyseliny jsou k dispozici ve volné formě, a proto se mohou velmi rychle vstřebávat. Příjem před tréninkem oddaluje únavu svalových buněk a umožňuje dlouhé a silné cvičení. Zároveň chrání svaly během tréninku, což vede k menšímu rozpadu svalové hmoty. Příjem kapslí BCAA po cvičení urychluje zotavení a tréninkový stimul se rychleji přemění na svalovou hmotu. Pravidelné užívání tablet BCAA před a po cvičení je vynikající způsob, jak zabránit přetrénování. Obzvláště ve fázi deficitu byste měli využívat výhody ochrany svalů.

Výhody:

- Tablety s vysokým množstvím aminokyselin s rozvětveným řetězcem

- Obsahuje pouze čisté syntetické aminokyseliny

- Poskytuje v účinném poměru isoleucin, leucin a valin

- Umožňuje intenzivnější trénink

- Chrání svaly

- Podporuje regenerací

- Pomáhá vyhnout se přetrénování.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 2 kapsle 3-4krát denně s 250 ml studené vody v pravidelných dávkách. Pro pokročilé uživatele je možné až 5 denních dávek.