Navštivte kategorii Black Friday :)

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapslí

Akce Novinka Tip
Značka: Swiss pharma
1 390 Kč –22 %
Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapslí
1 390 Kč –22 % 1 080 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Nightmare je účinný intenzivní regenerační přípravek, který řeší problémy s usínáním a poskytuje hluboký spánek bez probuzení během noci. Přípravek zlepšuje náladu, zvyšuje účinnost během dne a předchází poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptomům nespavosti! Poruchy normálního rytmu jsou schopny účinně ztížit váš život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Swiss Pharmaceuticals Nightmare 50 kapsúl

Nightmare je účinný intenzivní regenerační přípravek, který řeší problémy s usínáním a poskytuje hluboký spánek bez probuzení během noci. Přípravek zlepšuje náladu, zvyšuje účinnost během dne a předchází poruchám nálady. Nightmare je účinná zbraň v boji proti symptomům nespavosti! Poruchy normálního rytmu jsou schopny účinně ztížit váš život. Neklidný spánek má vliv na vaši náladu což má za následek neustálé přepracování a sníženou účinnost během dne. Takže pokud máte problémy se spánkem - rozhodně sáhněte po tomto produktu.

Phenibut - je fenylové derivát GABA, který je hlavním neurotransmiterem v těle a reguluje excitabilitu neuronů centrálního nervového systému. Snadno proniká hematoencefalickou bariérou, a proto je jeho působení v lidským tělem velmi rychle pociťované. V Rusku je registrován jako přípravek používaný v boji proti úzkosti, depresi a nespavosti, zatímco ve Spojených státech a západní Evropě má status doplňku stravy. Fenibut má nootropické vlastnosti, které mají vliv na zlepšení paměti a koncentrace. Je to také vynikající prostředek pro boj s příznaky únavy během dlouhých hodin práce a studia - s bolestmi hlavy, pocitem těžkosti v hlavě, podrážděnosti a emoční nestabilitou. Bylo také prokázáno, že Phenibut zvyšuje hladinu dopaminu v mozku, což může vést ke zlepšení nálady a na zvýšení libida. Výsledky studie naznačují, že Phenibut výrazně zlepšuje funkci mozku, což vede k normalizaci metabolismu mozkové tkáně a také k modulaci průtoku krve v centrálním nervovém systému. Phenibut tedy zvyšuje účinnost lidské mysli, což má vliv na zlepšení kognitivních funkcí.

Gaba - existuje jako organická chemická sloučenina ze skupiny aminokyselin, která působí jako hlavní neurotransmiter s inhibiční aktivitou v celém nervovém systému. Ovlivňuje nejen budování svalů, ale také usnadňuje usínání, uvolňuje úzkost a uklidňuje. GABA působí na nervový systém, zvyšuje práh excitability nervových buněk a omezuje tak jejich citlivost na podněty. GABA způsobuje relaxaci, uklidnění - díky zvýšenému uvolňování endorfinů - celkové zlepšení pohody a lepší náladu.

 

Mucuna pruriens – liečivá rastlina; jijiž semená obsahujú levodopu, ktorá je priamym predchodcom dopamínu a účinným liekom pri liečbe Parkinsonovej choroby. Ovplyvňuje zlepšenie pohody a zvýšenú aktivitu, čo vedie k zvýšenej kapacite cvičenia a sexuálnu funkciu. Účinne zvyšuje možnosti syntézy dopamínu. Tento ohromujúci neurotransmiter je mimoriadne dôležitým prvkom pre správne fungovanie nervového systému a toku nervových signálov. Nedostatok dopamínu bol preukázaný u ľudí s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, najmä v oblastiach mozgu zodpovedných za jeho motorickú funkciu. Nízka hladina tohto neurotransmiteru sa môže prejaviť nástupom straty pamäti, problémy s dosiahnutím plnej koncentrácie a často tiež ovplyvňujúce staršie osoby.

5-HTP - je přirozeně se vyskytující látka, která se získává ze semen západní africké rostliny Griffonia simplicifolia. Člověk má schopnost ji sám produkovat z L-tryptofanu - aminokyseliny, která se nachází v produktech obsahujících proteiny, i když konzumace této aminokyseliny v těle neposkytuje neustálý růst 5-HTP. V praxi působí 5-hydroxytryptofan jako prekurzor serotoninu (5 HT), který přeměňuje - zvyšuje hladinu tohoto velmi důležitého hormonu - neurotransmiter, který hraje obrovskou roli v mnoha lidských životních funkcích. 5-HTP, užívaný orálně, rychle vstupuje do krevního řečiště a jeho vstřebatelnost je více než 70%. Za krátký čas překoná "hematoencefalickou" bariéru a zahájí svou činnost. Stojí za zmínku, že rozsah jeho použití je obrovský. 5-HTP jako doplněk stravy pomáhá při přísné dietě, kdy hladina serotoninu významně klesá. 5-HTP funguje efektivně jako tzv. "Blokátor" chuti k jídlu a pomáhá při zvládnutí těžkého hladu během přísné diety.

Picamilon - je sloučenina s nootropními vlastnostmi. Účinná složka pikamilonu se stává z účinných látek, z nichž první je GABA a druhou je niacin. Pikamilon prochází hematoencefalickou bariérou. Používá se hlavně ke snížení úzkosti a také ke zvýšení účinnosti těla. Pikamilon má nootropické vlastnosti. Studie ukázaly, že vztah je mimořádně účinný při zvyšování rychlosti učení a posiluje paměť. Valerian, je jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak se vypořádat se stresem a vysokým nervovým napětím. To vám umožní uklidnit se, snižuje úzkost a velkou nervozitu. Kromě toho usnadňuje usínání a zaručuje klidný spánek po celou noc. Valerian vděčí za svou aktivitu řadě účinných látek, jako je valeranone, valerenal, estery kyseliny isovalerová nebo flavonoidy. Některé z těchto složek umožňují aktivovat receptory GABA, díky kterým se mozek rychle odpojí od zbytečných a stresových podnětů.

Sulbutiamine - je derivát známého vitamínu B1 (thiamin). Je to organická chemická sloučenina, která překvapivě efektivně proniká do nervového systému. Je důležitý pro normalizaci procesů probíhajících v nervovém systému - eliminuje úzkosti, zlepšuje kvalitu kontaktů s prostředím, omezuje pocity, jako je hanba, plachost, nedostatek sebeúcty nebo strach z jiných lidí. Široce se používá k léčbě astenie nebo sexuálního původu v psychice. Díky nootropních vlastnostem výrazně ovlivňuje zlepšení paměti a koncentrace, zlepšuje účinnost a vytrvalost celého těla pro fyzické i duševní úsilí.

Melatonin - je organická chemická sloučenina - derivát tryptofanu, který v lidském těle působí jako "spánkový hormon". Vytváří se v epifýze, konkrétněji ve speciálních buňkách zvaných pinealocyty. Melatonin je trochu spřízněný s jiným důležitým neurohormonů - serotoninem. V průběhu několika chemických reakcí se serotonin mění v případě potřeby na melatonin. Melatonin lze také použít pro práci na směny - když potřebujete jít spát v neobvyklých hodinách, nebo když jsou "hodiny přesunuty" v případě jevu Jet Lag. Melatonin je silný antioxidant - snižuje oxidační stres a brání tak buněčným extrakce. To je nesmírně důležité pro nervový systém, kde se vyskytuje v největším množství - zabraňuje poškození neuronů a zastavuje neurodegenerativní onemocnění. Použití melatoninu nemá žádné vedlejší účinky. Piperin 95% - aktivní složka pepře, termogenní. Může zvýšit přívod krve do tkání zažívacího traktu, což vede k lepší stravitelnosti složek potravin. Výrazně zlepšuje asimilaci mnoha aktivních složek doplňků.

Doporučené dávkování:

Vezmete 1 kapsli s 250 ml studené vody 45 minut před spaním. Začněte s 1 tobolkou. Maximální dávka, kterou je třeba Vzít, jsou 2 tobolky. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornení:

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby mladší jako 18 let.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Určeno jen pro zdravé osoby. Nekombinujte tenhle produkt s alkoholem, léky nebo drogami .