Navštivte kategorii Březnový Výprodej :)

Warrior Labs Crea Pump 400 g

Akce Novinka Tip
Značka: Warrior Labs
690 Kč –30 %
Warrior Labs Crea Pump 400 g
690 Kč –30 % 480 Kč
Vyprodáno
Varianta
Můžeme doručit do:
9.3.2021

Napumpování svalů je vedlejší efekt cvičení a jeho dosažení v tréninku je znak toho, že všechno jde tak jak má. Kromě toho, že zvýšená cirkulace krve ve svalech působí pozitivně na psychiku člověka, její dosažení je nutností, pokud je vaším cílem maximalizace růstu svalové hmoty. Proč? Více krve = více živin a více stavebního materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S Warrior Crea Pump budou vaše svaly napumpované jako balóny. Při výběru účinných složek se vsadilo na jistotu, lety, výzkumy a zkušenostmi sportovců ověřené složky jako je Citrulin Malát, Arginin Alfa Ketogutarát, Kreatin Magnézium Chelát, trikreatin Malát, Beta-alanin, Tyrosin, Taurin a další.

Citrulin Malát - je aminokyselina, která se využívá pro zlepšení sportovního výkonu prostřednictvím jeho pozitivního vlivu na prokrvení. Suplementace citrulin snižuje únavu a zlepšuje odolnost organismu během náročného, dlouhotrvajícího aerobního a anaerobního tréninku. Doplňování citrulinu zvyšuje obsah ornithinu a argininu v plazmě. Znamená to, že se zlepšuje metabolismus oxidu dusnatého, což vede k jeho zvýšené produkci.

Studie z roku 2010 potvrdila, že skupina sportovců, která užívala před tréninkem citrulin, provedli o 50% více opakování a zaznamenali menší svalové poškození, než skupina užívající placebo. Navíc suplementace citrulin výrazně snižuje svalovou bolest během fyzicky náročných tréninků a posiluje funkce imunitního systému.

Složení:

Patentované přírodní příchutě, sladidla, aromata, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralosa, acesulfam-K, oxid křemičitý.

AAKG (Arginin Alfa Ketoglutarát) - AAKG je stejně jako citrulin silným vazodilátorom, který stimuluje organismus k vyšší produkci oxidu dusnatého. Zvyšuje velikost svalů prostřednictvím velkého množství krve, kterou do nich vhání. AAKG je součástí téměř každého předtréninkového produktu. Oxid dusnatý, který je díky AAKG produkován ve větší míře uvolňuje krevní cévy a rozšiřuje jejichvnitřní průměr, což vede k zvýšenému průtoku krve. Tímto způsobem zvyšuje přenos kyslíku, transport živin, lépe vychytávání glukózy a rychlejší odstraňování odpadních látek. Za zmínku stojí i jeho pozitivní vliv na zvyšování libida.

Magnézium Kreatin Chelát - spojení kreatinu a hořčíku v tomto případě není náhoda. Díky této vazbě je kreatin lépe absorbován než ve formě monohydrátu. Hořčík jako alkalická sloučenina působí proti kyselému prostředí v žaludku, což může vést k degradaci kreatinu. Druhou věcí je, že hořčík má řadu významných úloh v různých fyziologických funkcích. Hraje významnou roli v resyntézu ATP. ATP posiluje všechny svalové kontrakce a jeho vyšší hladiny znamenají lepší výkon, a tím i více impulsů na růst svalové hmoty.

Tři Kreatin Malát - sloučenina vyrobena z monohydrátu kreatinu a kyseliny jablečné. Jak název napovídá, jde o vazbu 3 molekul kreatinu navázaných na 1 molekulu kyseliny jablečné. Jeho hlavní účinek spočívá v zvyšování a cirkulaci hladiny ATP (adenosin trifosfát), který je přímo odpovědný za svalovou kontrakci. Z vědeckých studií vyplývá, že napomáhá zvyšovat celkovou tělesnou hmotnost, velikost svalů, vytrvalost, mozkové funkce a tělesnou zdatnost. A to není všechno. Kreatin účinně pomáhá zvyšovat výbušnou sílu a udržuje v kondici volné hladiny testosteronu. Tři Kreatin Malát má větší biologickou dostupnost oproti běžnému monohydrátu.

Beta-Alanin - stavební kámen karnosinu, molekuly, která pomáhá zvyšovat fyzickou výkonnost v rozsahu 60-240 sekund. Beta-Alanin je modifikovaná verze aminokyseliny alaninu. Zkušenosti sportovců s touto látkou jsou takové, že Beta-alanin napomáhá zvyšovat svalovou vytrvalost (v průměru jsou schopni provést o 2 opakování více v každé sérii). Zvýšené hladiny karnosinu bojujípřed poklesem pH a chrání organismus před produkcí kyseliny mléčné.

N-acetyl L-tyrosin - aminokyselina, která pomáhá produkovat noradrenalin a dopamin. Oddaluje nástup únavy, zvyšuje mentální bdělost a koncentraci, působí jako silný antoxidant.

Taurin, zelený čaj, Citrus Aurantium přinášejí více energie, efektivní spalování tuku, podporují mozkové funkce, oddalují únavu a mají antioxidační účinky.

Crea Pump obsahuje navíc vitaminy a minerály důkladně vybrané av takových množstvích, aby zesilovaly účinky hlavních složek produktu. Navíc působí preventivně proti křečím.

Warrior Crea Pump je vytvořen z látek, které jsou přirozeného původu a bez použití zdraví škodlivých potravinových aditiv, (které můžete znát pod slangovým názvem Éčka) a bez umělých barviv. Svým složením je bez obav mohou konzumovat vegani, vegeterian, lidé trpící laktózovou intolerancí nebo celiakií.

Díky nulovému obsahu kalorií je tento produkt vhodný do těch nejtvrdších diet, kdy vám i přes sníženému kalorickému příjmu umožní trénovat skutečně tvrdě. Pokud budete mít více energie, budete schopni hubnout efektivněji a rychleji.

WAL-CREA400_nutri

Doporučené dávkování: 1 odměrku (13 g) rozmíchejte v 300 ml studené vody. Takto připravenou dávku můžete užít 20-30 minut před tréninkem nejlépe na prázdný žaludek. Pro posouzení tolerance přípravku doporučujeme začít s dávkou ½ odměrky. Maximální denní dávka je 1 odměrka.

Upozornění

  • Doplněk stravy, se sladidly.
  • Nepřekračujte doporučené dávkování.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.
  • Ukládejte mimo dosah dětí!
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Chraňte před mrazem.
  • Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.